پشتی طبی

پشتی طبی

خرید پشتی طبی در فروشگاه اینترنتی تیمیس

خرید پشتی طبی در بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر و لوازم اداری ایران

یکی از مهمترین مواردی که برای حفظ سلامت کمر و ستون فقرات وجود دارد و باید رعایت شود ، داشتن یک صندلی استاندار و مناسب برای کار کردن میباشد ‏.‏ متاسفانه بسیاری از صندلی ها دارای استاندارهای لازم نیستن ، طراحی آنها با ستون فقرات هماهنگی خاصی ندارد ، یا بسیاری از صندلی ها به خاطر استفاده زیاد تغییر شکل داده و از حالت استاندار خود خارج شده اند ‏.‏ افرادی که در روز ، ساعت های زیادی را بر روی صندلی مینشینند باید حتما مراقب سلامت این عضو حیاتی خود شده تا از آسیب رسیدن به مهره ها و نخاع جلوگیری نمایند ‏.‏

استفاده از پشتی طبی برای همه کارمندان و پرسنل سازمان ها و ادارت توصیه می گردد . پشتی های طبی مزایای زیادی دارد. استفاده از پشتی های طبی 3 ویژگی کلی برای شما ایجاد می کند اول از همه پشتئ طبی از کمردرد ، دیسک کمر و بیماری های ستون فقرات جلوگیری می کند ، دوما پشتی های طبی از درد و خستگی زود هنگام عضلات جلوگیری می کند و در انتها پشتئ طبی به موفقیت و سلامتتان محیط کار کمک می کند.

پشتی های طبی را در هنگام رانندگی می توان استفاده کرد که کمک زیادی به جذب ارتعاشات خودرو و جلوگیری از دردهای اسکلتی عضلانی ناشی از ارتعاش می کند.


  • ارسال رایگان
  • برای مشاهده قیمت عمده روی کالا کلیک کنید
  • پخش و فروش پشتی طبی
نمایش:
مرتب کردن براساس:
پشتی طبی راد -21%

پشتی طبی راد

پخش وفروش آنلاین پشتی طبی رادضد تعریق وتکنولوژی روز اروپا ..

75,000تومان 59,000تومان قیمت بدون مالیات: 59,000تومان

پشتی طبی نگین

پشتی طبی نگین ( یکسال گارانتی )از ویژگی های پشتی طبی نگین می توان به موارد زیر اشاره کرد :-تصحی..

88,000تومان قیمت بدون مالیات: 88,000تومان