پایه مانیتور

پایه مانیتور

پایه مانیتور ( زیر مانیتوری ) سناپلاستیک

قابل استفاده برای تمام کاربران رایانه ( کامپیوتر)
پایه مانیتور ال سی دی لب تاپ
پایه مانیتور ( زیر مانیتوری ) بهترین راه حل برای جلوگیری از ابتلا به آرتروز گردن است.

امروزه تعدادکاربران کامیوتر (رایانه) بسیار زیادشده است و افراد زیادی ساعتهای طولانی با این وسیله الکترونیکی کار میکننده لذا یه این دلیل شناخت عوامل موثر در محیط کارباکامپیوتر ( رایانه ) لب تاپ از اهمیت زیادی برخورداراست .

باتوجه به نیاز مبرم افراد استفاده کننده از کامپیوتر درشرکتها و منازل و... به تنظیم ارتفاع ال سی دی و نیز برای جلوگیری ازابتلا به آرتروز گردن پایه مانیتور طراحی و تولید گردیده است.
زیر مانیتوری دارای قابلیت افزایش و کاهش ارتفاع مناسب با ارگونومی بدن میباشد.
درد ومدل با کشو و بدون کشو موجود میباشد.
طراحي شيك و ساده و ظريف... بادوام و ساخته شده از بهترين مواد پلاستيكي ABS...

سایز پایه مانیتور بدون کشو :طول 54 سانتی متر عرض 27 سانتی متر ارتفاع با یک پایه 8 سانتی متر و دو پایه یدک که هر کدام به ارتفاع میز 2 سانتی متر اضافه میکند که درصورت لزوم قابل نصب میباشد

امروزه دردهای مفصلی و بیماری های استخوانی شایع تر از هر زمان دیگری است. با وجود رایانه و خودرو و تلفن همراه و انواع و اقسام لوازمی که هر روز مجبور به استفاده مداوم از آن ها هستیم اغلب ما از فشاری که به مفاصل بدن و مهره های ستون فقرات خود می آوریم غافل هستیم و وقتی به فکر می افتیم که دردهای موضعی به سراغمان می آید. مانند هر عارضه دیگری، این دردها قابل پیشگیری است اما باید بدانیم که این عوارض نه فقط با دارو بلکه با تغییر روش زندگی بهبود پیدا می کند. یکی از شایع ترین آرتروزها در کشور ما آرتروز گردن است که در درازمدت و طی سال های طولانی بر اثر فشار روی مهره های گردنی بروز پیدا می کند و اصلاح شیوه زندگی یکی از مهم ترین راهکارهای رفع آن است . به همین دلیل خرید زیر مانیتوری را به همه علاقه مندان توصیه میکنیم .

روش های پیشگیری بوسیله پایه مانیتور ( زیر مانیتوری )

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است . متخصص ارتوپدی به کسانی که با رایانه سرو کار دارند و یا کاری دارند که دایم گردنشان تحت فشار است می گوید: بیشترین سفارش ما به این دسته از افراد این است که نباید در درازمدت گردنشان را تحت فشار قرار دهند. به طور معمول کاربران رایانه زمان را به هنگام کار از دست می دهند و متوجه گذشت زمان نمی شوند بنابراین بهتر است هرچند دقیقه به خودشان حرکتی بدهند، به سر و گردن خود کمی استراحت دهند، سعی کنند با تقویت عضلات گردنی مانع بروز دردگردن شوند.


شرکت آذران تحریرات: بابهره گیری از آخرین تکنولوژی روزدنیا و استفاده از دانش تخصصی کارشناسان خود در قالب یک مجموعه تولیدی بازرگانی،در راستای پاسخگویی و تامین بخشی از نیازهای وسیع داخلی در زمینه تولیدات لوازم و ملزومات اداری، لوازم تحریر،انواع صندلی های پلاستیکی پایه فلزی،و صندلی های محصلی با استفاده از فناوری های جدید و با هدف بالابردن کیفیت محصولات داخلی و آشنا کردن بازار با تولید بصرفه و با کیفیت ، از سال 1352 شمسی،قدم در عرصه تولید گذاشته و تا کنون پیشرو در صنعت تولید پلاستیک میباشد .

خرید انواع پایه مانیتور و زیر مانیتوری و کشو زیر مانیتوری با کمترین قیمت در فروشگاه اینترنتی تیمیس ، بزرگترین فروشگاه لوازم اداری ایران

  • دفتر نمایندگی سناپلاستیک تهران
  • پخش عمده و جزئی میز مانیتور سنا پلاستیک فروش آنلاین و تلفنی
  • برای مشاهده قیمت عمده پایه مانیتور روی محصول کلیک کنید
  • ارسال رایگان
نمایش:
مرتب کردن براساس:

میز مانیتور سنا پلاستیک

پایه مانیتور(میزمانیتور) سناپلاستیکقابل استفاده برای تمام کاربران رایانه (کامپیوتر)میز مانیت..

43,700تومان

میز مانیتور با کشو

میز مانیتور(پایه مانیتور) سناپلاستیکقابل استفاده برای تمام کاربران رایانه (کامپیوتر)میز مانی..

42,100تومان

پایه مانیتور باکشو بزرگ

میز مانیتور با کشو بزرگ سنا پلاستیک میز مانیتور ال سی دی لب تابامروزه تعدادکاربران..

52,800تومان

زیر مانیتور

پایه مانیتور برای افراد با قد های مختلف ، ارتفاع زیرمانیتور از 7  تا 14 سانتیمترقابل تنظیم..

53,125تومان

زیر مانیتور آسانا

زیر مانیتورآسانارنگ : مشکی  طوسی  سفید زیر مانیتوری شامل بدنه کف گرد برای چرخش مانیتو..

35,500تومان

پایه یدک زیر مانیتور

پایه زیر مانیتور آسانا این پایه  یدک زیر مانیتور باعث ایجاد ارتفاع برای  افراد بلند ق..

5,000تومان

کشو میزمانیتور

کشو جداگانه میز مانیتور 818 (بزرگ)برای خرید انواع پایه مانیتور ، دسته پایه مانیتور ..

9,950تومان