لوازم تحریر عمده

لوازم تحریر عمده

پخش و فروش لوازم التحریر عمده


فروش لوازم التحریر عمده در طرح ها و مدل های جدید و متنوع موجود در بازار با کیفیت مناسب و کاملا تضمینی در فروشگاه اینترنتی تیمیس و بدون نیاز به حضور شما.

عرضه مستقیم جدیدترین لوازم  التحریر از بازار تهران توسط تولیدکنندگان و واردکنندگان فعال در این بازار با قیمت های عمده ارزان و کاملا رقابتی بدلیل عدم وجود واسطه در فروش محصولات

شما مشتریان عزیز می توانید پس از انتخاب محصولاتتان ، اقدام به برقراری ارتباط با ما نمایید و در صورت تمایل با ما همکاری نمایید.

پخش و فروش لوازم التحریر عمده در تهران و شهرستان

پخش تیمیس در زمینه واردات ، تولید و پخش نوشت افزار و وسایل اموزشی و درسی در تهرانسر در حال فعالیت می باشد.این مجموعه در تلاش است.که برای رفاه حال شما مشتریان عزیز خدماتی مانند فروش لوازم التحریر عمده و لوازم اداری و مواردی از قبیل موارد زیر ارائه دهد.

1. ارائه دهند و ارسال کاملترین مجموعه لوازم التحریر- لوازم اداری - محصولات پاپکو - محصولات پنتر - محصولات آذران تحریرات- محصولات سنا پلاستیک و انواع لوازم بایگانی به سراسر کشور با تنوع بالای کالا
2. تمامی محصولات از برندها و مارک های معروف ایرانی و خارجی میباشد که بستگی به درخواست مشتری دارد.
3. ما توان تولید کالاهای سفارشی و تبلیغاتی را داریم.
4. ایده مجموعه برای منافع مشتریان گرامی مناسب ترین و حداقل قیمت ها را در نظر دارد.
5. زمان تسویه حساب به دلخواه مشتریان محترم میباشد و قیمت های ما بسیار رقابتی می باشد , به مدارس و فروشگاه ها تخفیف داده خواهد شد .
6. ارسال کالا به تمام نقاط تهران و شهرستان ها به صورت رایگان و آنی می باشد و اماده عقد قرار داد با کلیه اورگانهای دولتی و خصوصی
7. تولید و پخش انواع میز مدیریتی و کارمندی و فایل اداری ، فایل بایگانی ، کتابخانه ، کمدهای اداری در تیمیس
مشتری می توانید برای خرید کالا مورد نظر سفارش خود را به ما بدهید و توسط ما قیمت روز به مشتری داده خواهد شد و پس توافق کالا خدمت ایشان ارسال خواهد شد.

برای خرید لوازم التحریر عمده با ما از طریق پشتیابنی آنلاین موجود در سایت در تماس باشید.

پخش عمده انواع لوازم تحریر و لوازم اداری - گروه تیمیس


به زودی لیست قیمت کلیه لوازم تحریر و لوازم اداری در این قسمت بارگذاری  خواهد شد.
درصورت خرید حجمی تلفنی و یا از طریق تلگرام قیمت بگیرید.
لیست قیمت عمده لوازم التحریر و لوازم اداری و نوشت افزار
   
  

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.