پایه زیر مانیتوری

پایه زیر مانیتوری

پایه مانیتور ( زیر مانیتوری ) قابل تنظیم ارتفاع با کشو

قابل استفاده برای تمام کاربران رایانه ( کامپیوتر) پایه مانیتور ( زیر مانیتوری ) بهترین راه حل برای جلوگیری از ابتلا به آرتروز گردن و کمر درد است.

امروزه تعداد کاربران کامپیوتر (رایانه) بسیار زیاد شده است و افراد زیادی ساعتهای طولانی با این وسیله الکترونیکی کار می کننده لذا به این دلیل شناخت عوامل موثر در محیط کار با کامپیوتر ( رایانه ) لب تاپ از اهمیت زیادی برخوردار است. با توجه به نیاز مبرم افراد استفاده کننده از کامپیوتر در شرکتها و منازل و... به تنظیم ارتفاع ال سی دی و نیز برای جلوگیری از ابتلا به آرتروز گردن و درد کمر پایه مانیتور طراحی و تولید گردیده است.

زیر مانیتوری دارای قابلیت افزایش و کاهش ارتفاع مناسب با ارگونومی بدن می باشد. با طراحی شیک و ساده و ظریف- بادوام و ساخته شده از بهترین مواد پلاستیک ABS 
امروزه دردهای مفصلی و بیماری های استخوانی شایع تر از هر زمان دیگری است. با وجود رایانه و خودرو و تلفن همراه و انواع و اقسام لوازمی که هر روز مجبور به استفاده مداوم از آن ها هستیم اغلب ما از فشاری که به مفاصل بدن و مهره های ستون فقرات خود می آوریم غافل هستیم و وقتی به فکر می افتیم که دردهای موضعی به سراغمان می آید. مانند هر عارضه دیگری، این دردها قابل پیشگیری است اما باید بدانیم که این عوارض نه فقط با دارو بلکه با تغییر روش زندگی بهبود پیدا می کند. یکی از شایع ترین آرتروزها در کشور ما آرتروز گردن است که در درازمدت و طی سال های طولانی بر اثر فشار روی مهره های گردنی بروز پیدا می کند و اصلاح شیوه زندگی یکی از مهم ترین راهکارهای رفع آن است . به همین دلیل خرید زیر مانیتوری را به همه علاقه مندان توصیه می کنیم .

روش های پیشگیری بوسیله پایه مانیتور ( زیر مانیتوری )

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است . متخصص ارتوپدی به کسانی که با رایانه سرو کار دارند و یا کاری دارند که دایم گردنشان تحت فشار است می گوید: بیشترین سفارش ما به این دسته از افراد این است که نباید در درازمدت گردنشان را تحت فشار قرار دهند. به طور معمول کاربران رایانه زمان را به هنگام کار از دست می دهند و متوجه گذشت زمان نمی شوند بنابراین بهتر است هرچند دقیقه به خودشان حرکتی بدهند، به سر و گردن خود کمی استراحت دهند، سعی کنند با تقویت عضلات گردنی مانع بروز درد گردن شوند.

پخش عمده و جزئی انواع زیر مانیتور قابل تنظیم کشودار فروش آنلاین

برای مشاهده قیمت عمده پایه زیر مانیتور روی محصول کلیک کنید


نمایش:
مرتب کردن براساس:

استند تبلت سنا پلاستیک

استند تبلت سنا پلاستیکاستند و پایه تاشو پلاستیکی با قابلیت تنظیم زاویه ، مخصوص تبلت های 7 ..

27,600 تومان

پایه مانیتور کشو دار قابل تنظیم کد 818

میز مانیتور با کشو بزرگ سنا پلاستیک کد 818قابل استفاده برای تمام کاربران رایانه (کامپیوتر) ..

321,000 تومان

میز مانیتور با کشو قابل تنظیم کد 801

میز مانیتور کد 801پایه زیر مانیتوری سنا پلاستیکقابل تنظیم ارتفاعقابل استفاده برای تمام کاربران را..

238,000 تومان

زیر مانیتوری اطلس

زیر مانیتوری کشو دار قابل تنظیم اطلسبرای افراد با قد های مختلف ، ارتفاع زیر مانیتور از 7  تا 14..

627,000 تومان

زیر مانیتور آسانا

زیر مانیتور آسانارنگ : مشکی  طوسی  سفید زیر مانیتوری شامل بدنه کف گرد برای چرخش مانیت..

0 تومان

میز مانیتور سنا پلاستیک بدون کشو

پایه مانیتور(میزمانیتور) سناپلاستیک بدون کشوقابل استفاده برای تمام کاربران رایانه (کامپیوتر)(بدون..

0 تومان

پایه, زیر, مانیتوری, ملزومات, اداری

مشتری گرامی کالای درخواستی شما در حال حاضر موجود نیست. در صورت تمایل ایمیل و مشخصات خود را به صورت کامل و صحیح درج کنید تا در صورت موجود شدن کالا مطلع گردید.

نام
ایمیل
شماره موبایل (۱۱ رقمی)
توضیحات مورد نیاز