ابعاد استاندارد میز مدیریت | آشنایی با میز مدیریتی

2
17589
امروز درباره ابعاد استاندارد میز مدیریت صحبت می کنیم. البته به واسطه گستردگی مدل ها و اندازه های میزهای مدیریتی عدد دقیقی برای ارتفاع مناسب میز مدیریت در دسترس نیست اما در اندازه گیری های طراحان این میزها یک سری ابعاد استاندارد میز مدیریت تعیین شده است که با در نظر گرفتن این عددها توسط طراحان، میزها به مرحله تولید و عرضه می رسند، در ادامه با تیمیس همراه باشید تا بیشتر صحبت کنیم.

ابعاد استاندارد میز مدیریت چقدر باید باشد؟

میز مدیریت به خاطر هماهنگی با فردی که پشت میز نشسته باید در قسمت لبه جلویی میز پهنای مناسبی داشته باشد و هم چنین دارا بودن عمق استاندارد و مناسب نیز از دیگر اولویت می باشد. طول میز مدیریت باید بین: ۱۶۰ سانتی متر تا ۲ متر باشد و در آن سو هم عرض میز مدیریت باید ما بین: ۸۰ سانتی متر تا ۱٫۲ متر باشد، هم چنین ارتفاع میز مدیریت هم باید بین ۷۰ سانت تا ۱ متر باشد.

ابعاد استاندارد میز مدیریت

البته برای ارتفاع میز نباید زیاد نگران باشید زیرا که به طور معمول صندلی پشت میز است که نسبت به ارتفاع میز مدیریتی تنظیم می شود. اندازه میز شما نباید به قدری کوتاه باشد که نیم تنه شما را خیلی بالا نشان دهد و در آن سو نیز، نباید به قدری بلند باشد که شما را کوتاه نشان دهد و یا بالا بردن ارتفاع صندلی پای شما را از زمین جدا کند.

چند نوع میز مدیریتی داریم؟

به طور کلی در حال حاضر ۲ نوع میز مدیریتی داریم: کلاسیک و مدرن.

میز مدیریت کلاسیک

نمونه ای از میز مدیریت کلاسیک

میزمدیریت مدرن

نمونه ای از میز مدیریت مدرن
تمام مدل هایی که در بیرون میبینید زیرشاخه یکی از این دو نوع می باشند. میزهای کلاسیک بیشتر از ام دی اف و چوب ساخته می شوند و ظاهری سنگین و شیک و در بعضی موارد سلطنتی دارند. میزهای مدرن نیز دارای طراحی نو، لبه ها و گوشه های خمیده و استانداردهای روز هستند و بیشتر در رنگ های روشن و متوسط تولید می شوند. هرکسی بسته به روحیات، ماهیت کار و سلیقه شخصی یکی را انتخاب می کند.

در هنگام خرید میز مدیریت چه نکاتی را در نظر داشته باشیم؟

اولین نکته این است: میز مدیریت! یعنی سر دسته و آلفای تمام میزهای شرکت شما، پس ظاهر میز باید فرق داشته باشد، ابعاد آن کمی بزرگتر از سایر میزها و هم چنین شکیل تر باشد. دومین نکته در هنگام خرید: علاوه بر نکاتی که در بالا به عرض شما رساندیم، از استحکام میز اطمینان حاصل کنید، زوایای میز را نگاه کنید، لولاهای درب ها و ریل های کشوهای میز را نگاه کنید و آنها را امتحان کنید تا از محکم بودن و دوام آنها اطمینان خاطر پیدا کنید.

چگونه و از کجا میز مدیریت را تهیه کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه ها و مجتمع های تجاری فروش مبلمان اداری میز مدیریتی تان را تهیه کنید، یا اینکه به صورت آنلاین و غیر حضوری میز مدیریت خود را خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی تیمیس یکی از بزرگترین عرضه کنندگان انواع ملزومات و مبلمان اداری امروز پیشنهادهایی را برای شما در نظر گرفته است:
میز مدیریتی نیلوفر

برای مشاهده مشخصات میز مدیریتی نیلوفر کلیک کنید
میز مدیریتی سلنا

برای مشاهده مشخصات میز مدیریتی سلنا کلیک کنید
میزمدیریتی مدل یونیک

برای مشاهده مشخصات میز مدیریتی مدل یونیک کلیک کنید

برای ورود بخش میزهای مدیریت کلیک کنید

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید