اصول قفسه بندی و چیدمان صحیح | اداری، فروشگاهی، خانگی

0
1635
در این مقاله با اصول قفسه بندی چیدمان صحیح آشنا می شویم. احتمالا بارها شده که، با وسایل زیادی مواجه می شوید که هم جزو وسایل ضروری هستند و هم جایی برای آن ها ندارید و یا دکور شما را خراب می کنند. کاربردی ترین چیزی که می توان برای حل این مشکل از آن کمک خواست تهیه نگهدارنده هایی به نام قفسه و جعبه های انبار می باشد.

تهیه قفسه مناسب

اصول قفسه بندی

برای خرید این قفسه پلاستیکی چهار طبقه کلیک کنید.

برای تهیه قفسه ای که بتواند نیاز شما را آن طور که لازم است برآورده کند توجه کنید وسایل شما که نیاز به سازمان دهی دارند چقدر هستند، چه اندازه و چه وزنی دارند و فضایی که در نظر گرفته اید چقدر است. در ادامه برای آگاهی بیشتر از انواع قفسه های کاربردی با ما همراه باشید.

کدام قفسه برای چه کاری؟
قفسه بندی اداری
اگر وسایل شما وسایلی است که همه استفاده می کنند و در مواقع لزوم باید به راحتی در دسترس قرار بگیرند از قفسه های روباز استفاده کنید. این قفسه ها معمولا استحکام و مقاومت بالایی دارند و برای قرار دادن وسایلی از جمله ابزار کار، فایل ها، پرونده ها، ابزاری که به طور ذخیره نگهداری می شوند و هر آنچه که شما نیاز دارید مناسب هستند.

معرفی جعبه انبار و کاربرد های آنخرید جعبه انبار

برای خرید این جعبه انبار کلیک کنید.

اگر وسایل محیط شما همواره جابه جا می شوند، نیاز به یک قفسه بندی با انعطاف بیشتری دارید که بتوانید در هر مکان نهایت استفاده را از آن ببرید. در این صورت بهتر است از جعبه انبارها استفاده کنید که ارتفاع و طرز گذاشتن جعبه ها روی هم در اختیار خودتان باشد، تا اگر فضای ذخیره سازی شما کوچک بود بتوانید به بهترین شکل از آن استفاده کنید.

استفاده از جعبه انبار در فروشگاه و سوپر مارکت

خرید انواع جعبه انبار

این جعبه ها هم چنین در فروشگاه ها کاربرد زیادی دارند چه در چیدمان محصولات در داخل فروشگاه و چه در انبار. در واقع شما همیشه می توانید هم از قفسه ها استفاده کنید و هم از جعبه انبارها، بستگی دارد این نگهدارنده ها را کجا و چگونه قرار دهید، با دیدن عکس های مطلب امروز می توانید کمی ایده بگیرید، با تیمیس همیشه بروز و کاردان باشید.

اصول قفسه بندی و چیدمان صحیح | اداری، فروشگاهی، خانگی

با آگاهی از نوع استفاده قفسه ها شما عزیزان می توانید از فروشگاه تیمیس نیز برای تهیه و خرید انواع قفسه دیدن فرمایید. تیمیس ارائه دهنده بهترین کیفیت ها و برند ها با به صرفه ترین قیمت ها می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید