معرفی بهترین برندهای خودکار در جهان

5
43671

امروز بهترین برندهای خودکار در جهان را به شما معرفی می کنیم. اکثر نویسندگان و کسانی که در حرفه های ادبیاتی فعالیت دارند برای نوشتن این برندها را انتخاب می کنند، البته در مقاله های قبلی بهترین برندهای خودکار ایرانی را نیز معرفی کرده ایم، همه ما هر روز به نوعی با نوشت افزارها خصوصا خودکار سر و کار داریم و ضرری ندارند اگر راجع به دنیای نوشت افزارها اطلاعاتی داشته باشیم.

Parker

خودکار پارکر

بر اساس آمارها، بررسی ها و نظر خواهی ها، خودکار مارک پارکر محبوب ترین برند خودکار در دنیاست. این برند از قدیم مشهور بود و هم چنان به پیشتازی خود ادامه می دهد، اکثر نویسندگان بزرگ و شخصیت های مهم جهان برای نوشتن و امضا کردن از این برند استفاده می کنند.

Mont Blanc

خودکار مونت بلانک

مونت بلانک گران ترین نوع خودکار در جهان است، این برند لاکچری با ستاره شش گوش سفید رنگ معروف اش شناخته می شود، قیمت خودکارهایی که کمپانی مونت بلانک طراحی می کند کمی گران است اما ارزش امتحان کردن را دارد، زیرا که جدای از قیمت های بالایی که دارد بسیار خوش دست و با کیفیت است.

Cello

خودکار کلو

برند کلو، یکی از شناخته شده ترین برندهای خودکار در جهان است، می توانیم بگوییم بیشتر شهرت این برند تبلیغات تلویزیونی گسترده ای است که داشته و هم چنان هم دارد، محصولات برند کلو از قیمت های مناسبی برخوردار هستند و راحتی در نوشتن از شناسه های این خودکار محبوب است.

Reynolds

خودکار رینالدز

برند رینالدز را همه می شناسند، این اسم در واقع نام صاحب کمپانی رینالدز یعنی آقای ( میلتون رینالدز ) است. این برند آمریکایی هم از محبوب ترین ها، پر فروش ترین ها و بهترین ها است اما قیمت محصولات رینالدز کمی بالا است.

Camlin

خودکار کملین

برند کملین نیز نامی آشنا در بین برند خودکارهای جهان است، البته این برند فقط به تولید خودکار محدود نمی شود، بلکه کملین هر نوع لوازم و تحریری را تولید می کند. این برند در ایران هم نامی آشناست و قطعا همه ما یک بار از محصولات مارک کملین استفاده کرده ایم، برند کملین اصالتا ایتالیایی است اما کارخانه اصلی آن در کشور هند واقع شده است.

Cross

خودکار کراس

برند آمریکایی کراس، یکی دیگر از برندهای محبوب و برتر نوشت افزاری است، این برند به واسطه تولید محصولات با کیفیت و خوش ساخت و هم چنین تنوع بسیار بالا و جذاب تولیداتش به شهرت و ثروت رسیده است.

Sheaffer

خودکار شیفر

برند خودکار شیفر ( شیفر کلمه انگلیسی به معنای چوپان می باشد )، هم در لیست بهترین ها جای گرفته است. خوش دستی این خودکار همیشه زبانزد بوده و به راحتی با دست های شما ست می شود، طراحی شیک و اصالت محصولات هم از دیگر شناسه های خودکار برند شیفر است.

Papermate

خودکار پیپر میت، بهترین برندهای خودکار

برند پیپرمِیت یک برند لاکچری و جزو بهترین برندهای خودکار در جهان است اما متاسفانه در خیلی از کشورها و فروشگاه ها موجود نیست، این مارک به دلیل طراحی ساده و لوکس و همچنین سهولت در نوشتن و زیبایی خاص ظاهر آن معروف شده است.

Hero

خودکار برند هیرو

و در آخر می رسیم به خودکارهای برند هیرو ( هیرو به معنی قهرمان می باشد )، این برند را نیز همه در هر جای دنیا می شناسند، هیرو انواع لوازم تحریر ارزان و با کیفیت را تولید می کند، طراحی زیبایی دارد و خوش دست و روان است، تقریبا به هر فروشگاهی که پا بگذارید می توانید محصولات برند هیرو را پیدا کنید.

بهترین برندهای خودکار

به شما پیشنهاد میکنیم با انواع خودکار ایرانی آشنا شوید و مطالب دیگر سایت را بخوانید و همچنین اگر قصد خرید خودکار با کمترین قیمت را دارید بر روی لینک خرید عمده خودکار کلیک کنید. ما برای شما نمونه هایی از قیمت ها و برند های پر فروش را در جدول زیر آورده ایم.

ردیف نام خودکار تعداد و قیمت
۱ خودکار کیان ۵۰ یا بیشتر ۹۶۲تومان
۲۰۰ یا بیشتر ۹۰۳تومان
۵۰۰ یا بیشتر ۸۵۸تومان
۱۰۰۰ یا بیشتر ۸۳۶تومان
۲ خودکارفینوکنکو ۲۰۰ یا بیشتر ۱,۱۸۸تومان
۵۰۰ یا بیشتر ۱,۰۹۳تومان
۱۵۰۰ یا بیشتر ۱,۰۴۵تومان
۳ خودکارکریستال بیک ۵۰ یا بیشتر ۱,۳۱۳تومان
۲۰۰ یا بیشتر ۱,۲۶۰تومان
۵۰۰ یا بیشتر ۱,۲۰۸تومان
۱۰۰۰ یا بیشتر ۱,۱۵۵تومان
۴ خودکار پنتر ۵۰ یا بیشتر ۳,۱۷۲تومان
۱۰۰ یا بیشتر ۳,۱۲۰تومان
۵۰۰ یا بیشتر ۲,۹۹۰تومان
۱۲۰۰ یا بیشتر ۲,۸۶۰تومان

برای اطلاع از قیمت های عمده تیمیس به شما پیشنهاد می کنیم مطلب قیمت پلکانی تیمیس را بخوانید و همچنین با نظرات سازنده خود به بهبود مطالب کمک کنید.

5 دیدگاه‌ها

  1. اینا بهترین بودن؟!!! پارکر،شیفر و کراس درست اما بقیه؟ لامی, واترمن، فابرکسل و…تو لیت شما جا نمیگیرن؟

  2. باسلام‌بنده خریداریک ست خودکاروخودنویس هستم‌بانام اورینتا کاملامشکی حلقه هاونوگ‌وگیره‌ ازطلای ۲۲ ونوگ خودنویس عکس کاخ سفیدرودادراره اگرموجوددارین دروات ساپ‌ پیام دهید برسم خدمتنون‌قیمت هم‌ ار۲۵میلیون بالاترنباشه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید