رازهایی که میز کار درباره شخصیت شما می گوید

0
1173
در این مقاله درباره رابطه میز کار و شخصیت فردی صحبت می کنیم. آری! میز کار شما سخن می گوید! چه مدیر باشید و چه کارمند، نوع، ظاهر، وسایل روی میز و هم چنین چینش این وسایل اطلاعات زیادی درباره شخصیت شما را به مراجعین و مشتریان تان منتقل می کنند. بیشتر تمرکز افراد روی میز شما است نه دکوراسیون و تابلوهای روی دیوار، آنها با شما صحبت می کنند و میزتان دقیقا یک نمای کلوزآپ را برای طرف مقابل شما تداعی می کند.

میز مرتب، وسایل مرتب

یک میز مرتب و تمیز اهمیت شما به محیط کاری تان را نشان می دهد. وسایل مرتب روی میز هم نشانی از نظم و قول شما هستند، البته نوع چینش این وسایل هم هر کدام حرف های زیادی درباره شما می زنند.

ظاهر هر چیزی روی انسان تاثیر می گذارد، در واقع قدرت ظاهر سازی بیشتر از آنچه که تصور می کنید تاثیر گذار است، شما می توانید با نوع استایل خودتان و تمام اجزای دفتر کارتان اعتماد کسی که رو به روی شما نشسته است را بدست آورید.

میز کلاسیک

یک میز کلاسیک اصالت، سابقه و استحکام کاری شما را نشان می دهد. البته این نکته را نیز بگوییم که: میزهای خیلی براق و شکیل گاهی می توانند نتیجه عکس داشته باشند و شما را فردی ظاهر ساز و یا تازه به دوران رسیده نشان دهند.

افراد با سابقه و با نفوذ میزهای شیک در عین سادگی، سنگین، تیره و غیر شفاف دارند، پس اگر میزتان کمی قدیمی است نگران نباشید زیرا که تمیز و مرتب بودن آن مهم است نه تاریخ و نو بودن آن.

میز مدرن

یک میز مدرن نشان دهنده انعطاف پذیری و به روز بودن شماست. میزهای مدرن آینده نگری شما را هم نشان می دهند. اگر یک میز مدرن به درستی انتخاب شود شما را: فردی به روز، خلاق و با ذهنی پر از ایده های نو نشان می دهد. اگر شغل شما مربوط به نوآوری ها است و یا تولید کننده هستید حتما از فضای مدرن استفاده کنید و انگیزه پیشرفت تان را به مراجعین نشان دهید.
به علاوه ها:
عکس همسر و یا خانواده روی میز = تعهد به زندگی شخصی
گلدان یا اکواریوم در فضای اتاق = اهمیت به زندگی و وظیفه شناسی
کامپیوتر: امروزه بیشتر از لپ تاپ ها استفاده می کنند اما اگر در دفترکارتان از پی سی های کیس دار استفاده می کنید، از بروز بودن اجزای آن اطمینان حاصل کنید.

کسی که هنوز از مانیتور لامپ تصویر دار فلترون استفاده می کند، برای شراکت یا همکاری در خرید و فروش موردی جدی محسوب نمی شود زیرا که اهمیتی به زمان و تغییرات زمانی نمی دهد، سنتی ها فقط با سنتی ها کار می کنند.

چگونه میز کار مناسب خود را پیدا کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه ما وارد دنیایی از انواع میزهای اداری شوید و علاوه بر آگاه شدن از قیمت های بازار، میز مناسب خود را پیدا کنید یا اینکه با مشاوران ما، در مورد نیازتان صحبت کنید. برای ورود به فروشگاه و بخش مورد نظر روی لینک های زیر کلیک کنید، تیمیس بهترین ها را به شما ارائه می دهد.

ورود به بخش مبلمان اداری

ورود به بخش انواع میزهای اداری

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید