راهنمای خرید صندلی غذاخوری کودک استاندارد

0
831

صندلی غذاخوری کودک چی بخرم؟

صندلی غذاخوری کودک، وسیله ای ست به منظور قرارگرفتن کودک در ارتفاع حدودی ۱۵ اینچی، و همینطور طراحی آن بصورتی است که قابلیت غذاخوری برای کودکان زیر ۳ سال را بسیار راحت می کند. این وسیله نیاز هر کودکی ست از زمانی که خود شروع به خوردن مایعات تا خوراکی های جامد می کند. مانند هر محصول ساخت دست انسان دیگری، صندلی غذاخوری کودک نیز دارای استاندارد ها و قواعدی است تا کودک به بهترین نحو بتوان از آن استفاده کند.در این مقاله، معیارهایی که در هنگام خرید این محصول باید به آن ها توجه کرد را مرور میکنیم.

صندلی غذاخوری کودک و نوزاد

راحتی از مهم ترین اصل هایی است که در هنگام خرید صندلی غذاخوری کودک باید در الویت های اول قرار داد.طراحی صندلی باید به گونه ای باشد که کودک در حالت نشسته یا ایستاده روی صندلی نیاز به خم شدن برای دسترسی به خوراکی نداشته باشد. یکی از خصوصیات جالب صندلی غذاخوری کودک، شبیه سازی غذاخوردن روی میز مانند پدر و مادر است. غذا خوردن در کنار خانواده و روی صندلی کمک شایانی بر زودتر درک کردن اداب این امر دارد. صندلی غذاخوری کودک پلاستیکی از جمله جنس های پر طرفدار، مقاوم و ارزان قیمت در این زمینه است.

طراحی صندلی باید بگونه ای باشد که کودک بتواند در حالت های مختلف بنشیند و جابجا شود.هرچه کودک بیشتر روی صندلی احساس راحتی کند پروسه ی غذاخوردن، برای خود و پدر و مادر راحت تر طی می شود. برخی از صندلی های غذاخوری بصورت چرخدار طراحی میشود و والدین می توانند به راحتی کودک خود به فضاهای مختلف منتقل کنند. یکی دیگر از معیارهای مهم کیفیت صندلی غذاخوری، امنیت آن است.این وسیله باید دورتا دور کودک را بصورت تکیه گاه دربیاورد.زمانیکه که کودک در هنگام غذاخوردن به خواب می رود، دسته یا میز جلوی کودک باید بصورت تکیه گاه عمل کند و تحمل فشار وزن را داشته باشد. یکی از خصوصیات خوب صندلی غذاخوری کودک، راحتی تمیز کردن محیط پس از غذاخوردن کودک است.این صندلی ها به گونه ای طراحی شده که تا حد امکان جلوی کثیف شدن و ریختن خورده ها را به اطراف می گیرد. شما تمام این قابلیت ها و ویژگی هارا در یک صندلی غذای کودک ارزان قیمت نیز می توانید پیدا کنید.

نکات ایمنی صندلی غذاخوری کودک

  • بدون بستن کمربند و مهار کردن، کودک را ترک نکنید.
  • از زمانیکه کودک توانایی تکان دادن صندلی را پیدا می کند، کودک را ترک نکنید.
  • اجازه ندهید، کودک بزرگسال تر روی آن بنشیند، صندلی تحمل وزن او را ندارد.
  • همیشه به سن پیشنهادی روی صندلی توجه کنید.بیشتر صندلی های غذاخوری کودک برای سنین ۳ سال به پایین می باشد.
  • همیشه قبل از استفاده پیچ ها و مفصل های صندلی را چک کنید.
  • از خرید صندلی غذای کودک دست دوم پرهیز کنید.

پس از بدست آوردن این اطلاعات شما آماده ارزیابی ، انتخاب و خرید کالای مورد نظر خود هستید. ما پیشنهاد میکنیم از فروشگاه اینترنتی تیمیس نیز دیدن کنید و از اجناس با کیفیت و قیمت های ارزان و تخفیفات پلکانی آن بهره مند شوید. همینطور صندلی غذاخوری کودک پایه استیل آذران تحریرات را به عنوان گزینه ای برای خرید بررسی کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید