معرفی زونکن تیمیس | زونکن های اداری

0
1039

در این مقاله درباره زونکن تیمیس و برند تیمیس صحبت می کنیم. گروه تیمیس در سال ۱۳۹۰ بوجود آمد و با هدف تامین کالاها و ملزومات شرکت ها و سازمان ها پا به عرصه گذاشت. گروه تیمیس کلیه امکانات مورد نیاز مصرفی شرکت ها و سازمان ها را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ها تامین می کند، و حال هم با کادری مجرب و متخصص هم چنان به این راه ادامه می دهد.

گروه تیمیس در راستای تولید کالای با کیفیت ملی و داخلی می کوشد تا بهترین محصولات را برای مصرف ارائه نماید. امروز با زونکن های تولید گروه تیمیس آشنا می شویم، شما می توانید انواع زونکن تیمیس را در کمترین زمان و با بهترین قیمت و خدمات ارسالی تهیه کنید، در ادامه با گروه تیمیس همراه باشید.

زونکن سه گوش فانتزی تیمیس

این زونکن مخصوص بایگانی اسناد اداری می باشد، شما می توانید برای خرید زونکن ۳ گوش فانتزی تیمیس از فروشگاه آنلاین ما دیدن کنید.

زونکن A5 تیمیس

این زونکن نیز با سایز A5 و عطف: ۷٫۵ سانت توسط گروه تیمیس عرضه می شود و یکی از پرفروش ترین محصولات ما است، برای خرید زونکن A5 تیمیس روی متن رنگی کلیک کنید.

زونکن ۷٫۵ سانت A4 تیمیس

این زونکن نیز با لبه فلزی، روکش کتان و در ۱۶ رنگ رنگ متنوع عرضه می شود، برای خرید زونکن ۷٫۵ سانت A4 تیمیس از فروشگاه ما دیدن کنید. برای خرید روی متن رنگی کلیک کنید.

زونکن A4 تیمیس

این زونکن نیز جنس مقوایی دارد، دارای تیگل جهت بهتر قفل شدن می باشد و لبه زونکن فلزی است که عمر استفاده آن را بیشتر میکند، هم چنین قفل این زونکن تیمیس هم تمام فلزی می باشد. برای خرید این زونکن ۴٫۵ سانت a4 تیمیس کلیک کنید.

زونکن لبه کج فانتزی تیمیس

این محصول هم مخصوص بایگانی اسناد اداری و مدارک مهم می باشد، برای دیدن مشخصات کامل و خرید زونکن لبه کج فانتزی ما، روی متن رنگی کلیک کنید.

زونکن A5 فانتزی تیمیس

زونکن فانتزی تیمیس

این محصول نیز با جنس مقوایی بادوام و مستحکم، دارای تنوع رنگ بالا است و قابل استفاده در ادارجات، مراکز اموزشی و شرکت ها می باشد، برای خرید زونکن A5 فانتزی تولید گروه تیمیس کلیک کنید.

معرفی زونکن تیمیس timis

تیمیس تولید کننده و تامین کننده تمام ملزومات اداری با بهترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها برای ورود به فروشگاه اداری تیمیس timis کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید