زیر مانیتور چیست و چه کاربردی دارد؟

0
2125

زیر مانیتور به یک پایه نگهدارنده برای مانیتور می گویند، البته این وسیله با پایه مانتیور فرق دارد. پایه مانیتور به خود دستگاه پیچ می شود و مانیتور را در تعادلی که ما می خواهیم نگه می دارد، اما زیر مانیتور بیشتر شبیه به یک صندلی برای دستگاه مانیتور ما است. این وسیله برای کارهای اداری و کسانی که دفتر کار خانگی دارند مناسب می باشد.

زیر مانیتور چوبی

زیر مانیتوری چوبی

انواع زیر مانیتوری ها در بازار وجود دارد، این وسیله از پلاستیک، فلز و یا چوب ساخته می شود و هر کسی با توجه به نیاز و سلیقه خود یکی را انتخاب می کند. کاربرد زیر مانیتورهای ساده نگه داشتن مانیتور در ارتفاع مورد تقاضای ما می باشد اما زیر مانیتور های پیشرفته تر قابلیت هایی همانند:

+ دارا بودن کشو

+ جایگاه مخصوص قرار دادن موبایل

+ جایگاه نگه دارنده نوشت افزارها

و در مواد مدرن هم زیر مانیتوری ها دارای پورت usb، پورت هدفون و پورت شارژ موبایل هستند و البته ظاهر زیباتری نسبت به زیر مانیتورهای معمولی دارند اما، نگهدارنده های مدرن مشتریان خاص خود را دارند و بیشتر مردم از نگهدارنده های معمولی و کاربردی استقبال می کنند.

زیر مانیتور اپل

زیر مانیتور مدرن

زیر مانیتوری مدرن (اپل)

زیر مانیتور ها بیشتر به واسطه نیازهای ضروری خریداری می شوند، مثلاً کسانی که از درد گردن رنج می برند و یا کسانی که خواستار دسترسی سریع به وسایل ضروری شان در یک جای معین هستند سفارش دهندگان اصلی این وسیله کاربردی می باشند. اگر شما از مانیتور استفاده می کنید تهیه یک زیر مانیتوری می تواند برای تان کاربردی باشد.

زیر مانیتوری ساده از جنس پلاستیک

اندازه استاندارد ارتفاع زیر مانیتوری ها معمولاً ۲۲ در ۳۱ سانتی متر با ارتفاع ۷٫۵ تا ۱۰ سانتی متر است. و به طور عمده در طیف رنگ های تیره تولید می شود اما رنگ های روشن این وسیله هم در فروشگاه ها وجود دارند. انواع زیر مانیتوری ها چه ساده و چه مدرن وظیفه نگه داشتن نمایشگر شما در ارتفاعی معین را دارند، بنابراین اولین ملاک خرید شما باید اندازه استاندارد ارتفاع زیر مانیتوری باشد.

زیر مانیتور چیست و چه کاربردی دارد؟

شما عزیزان می توانید برای خرید زیر مانتیوری از بهترین برندهای داخلی به فروشگاه ما مراجعه و از محصولات ما دیدن کنید. تیمیس بزرگ ترین ارائه دهنده ملزومات اداری و لوازم تحریر می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید