لوازم دفتر کار

1
6962
لوازم دفتر کار
لیست وسایل دفتر کار

لوازم دفتر کار شامل پایه تقویم رو میزی ، پایه نوار چسب ،جا سنجاقی ، جا قلمی ، جا پاکتی و ….. می باشد . تنوع مدلها و طرح ها کار را برای انتخابمان ساده کرده است و هر شخصی به تناسب سلیقه مدیریت سازمان یکی از این ست ها را انتخاب می کند اما قبل تهیه لیست وسایل دفتر کار بایستی به چندین نکته توجه داشته باشد. در این پست راهنمایی لازم برای خرید لوازم دفتر کار بیان شده است.

نام وسایل روی میز اداری

ما لیستی از وسایل روی میز کارمندی را در زیر آوریده ایم ، شما میتوانید بنا به نیاز خودتان بعضی از آنها را خرید نکنید :
پایه تقویم رو میزی ، پایه نوار چسب ، جا سنجاقی ، جا قلمی ، جا پاکتی ، تیغ کاتر ، جای کارت ویزیت ، جای کاغذ یادداشت ، جای سوزن ته گرد و کلیپس ، نمگنه ( دستگاه دوخت ) ، پانج ، زیر درستی تقویم دار و معمولی ، سوزن کش ، فایل کشویی و یا کازیو ، کاتر و قیچی
موارد ذکر شده برای یک میز مدیر عامل نیاز می باشد . با خرید ست لوازم رومیزی اداری میتوانید تمام موارد بالا را با هم داشته باشید.

جنس و متریال لوازم روی میز کار

ست وسایل روی میز کار در جنس های چوبی ، پلاستیکی ، شیشه ای و فلزی طراحی و ساخته شده اند که شما بایستی به تناسب کارتان انها را انتخاب کنید. مطمئنا یک مدیر که رفت و آمد کمتری در اتاق کارش خواهد داشت می تواند از متریال مانند شیشه استفاده کند اما پیشنهاد ما به یک کارمند با درنظر گرفتن سقوط لوازم از روی میزکارش، خرید ست اداری با جنس چرم ( طبیعی و یا مصنوعی ) می باشد.
به طور مثال اگر به شیکی دکوراسیون میز کار اهمیت می دهید مدل های چوبی انتخاب خوبی می باشد .

فضا و اندازه در دسترس لوازم روی میز اداری

اولین و مهمترین فاکتور برای خرید لوازم روی میز کار مدنظر گرفتن فضای در دسترس است . اصولا میزهای کار در ادارات در سایز و اندازه های متوسط رو به کوچک هستند و به همین دلیل باید مدلی را انتخاب کنید که سایز مناسب داشته باشد.
اکثر ست های موجود در سایت تیمیس فضای حداقلی از میز کار شما را می گیرد.

لوازم دفتر کار

جزئیات ست لوازم روی میز

اگر شما در بخشی مشغول به کار هستید که همیشه با یک سری کاغذ و برگه های مهم سروکار دارید باید یکی از لوازم منظور شده در ست روی میز کار شما طبقات کوچکی باشد که مختص قرار گرفتن برگه ها ، فاکتور و نامه هاست باشد. کازیو می تواند به راحتی نیاز شما را برطرف نمایید .

کاربردی بودن لوازم دفتر کار

بعضی از مدلها به صورت پیوسته کنار هم قرار گرفته اند یعنی باکس سنجاق کاغذ متصل به جاقلمی و پشت ردیف مختص قرار دادن برگه و نامه ها نصب شده است و یا دهها طرح دیگر که همینطور برای استفاده بهینه از فضا به صورت ابتکاری سرهم شده اند . اصولا این طرح لوازم روی میز اداری و کار جزو پرطرفدارترین ها هستند چرا که در عین کوچکی برطرف کننده نیاز خواهند بود.

فروشگاه اینترنتی تیمیس سعی در جمع آوری بهترین لیست وسایل دفتر کار می باشد. در این فروشگاه میتوانید انواع ست اداری رومیزی ( لوازم تحریر ) و وسایل روی میز مدیریت را تامین نمایید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید