پک کامل لوازم التحریر ۹۸ با ارزان ترین قیمت

4
5888

پک کامل لوازم التحریر را با ارزان ترین قیمت از ما تهیه کنید. گروه تجاری تیمیس همواره با تولید بهترین لوازم التحریر اداری در این صنعت پیشگام بوده است. و امروز با تولید پک کامل لوازم التحریر مدارس گام بسیار مهمی در کنترل قیمت بازار برداشته است. برای خرید تمامی موارد مورد نیاز خود به تیمیس مراجعه کنید.

برای خرید پک های مقرون به صرفه لوازم التحریر کلیک کنید.

پک لوازم التحریر ارزان
نمونه پک لوازم التحریر آماده موجود در timis.ir

لوازم التحریر چیست؟

کلمه لوازم التحریر به مجموعه لوازمی اطلاق می شود که، برای نوشتن به کار گرفته می شوند. یعنی کلیه وسایلی که یک فرد در مدرسه و یا محلل کار برای ثبت اسناد و یادگیری مطالب به آن نیاز دارد.

برای خرید انواع نوشت افزار مقرون به صرفه به timis.ir مراجعه کنید.

آیا می دانید متعلقات کامل پک لوازم التحریر چیست؟

خرید مداد ارزان
خرید دفترهای با کیفیت و ارزان از گروه timis

دفتر و دفترچه

وقتی حرف از لوازم التحریر می شود اولین چیزی که در فکر ها نقش می بندد، شاید دفتر باشد. دفتر یکی از متعلقات ضروری در پک لوازم التحریر است. انواع و اقسام متفاوتی از دفتر در بازار موجود است. جنس برگ های یک دفتر و تعداد برگه ها می تواند جز اولین مولفه های مهم در انتخاب ما باشد. برخی از دفترها دارای ورقه های یک دست سفید هستند، که به آنها دفتر نقاشی گفته می شود. سایز دفترها یا دارای یک خط، یا دو خط و یا با چاپ های شطرنجی و … هستند. هرکدام از طراحی های خطی داخل دفتر دارای معنی متفاوت و برای کاری جداست. دفترچه نیز نوع کوچکتری از دفتری است که برای یادداشت مطالب مهم به کار می رود.

دفترهای بسیار زیبا، متنو، و با کیفیت در timis.ir

مداد، مداد نوکی

در یک پک لوازم التحریر وجود انواع مداد و یا جایگزین مکانیکی آن مداد نوکی ضروری است. این وسیله یکی از نوشت ابزار های بسیار مهم و کاربردی در دسته لوازم التحریر محسوب می شود.

خودکار و خودنویس

بعد از مداد نوشت افزار مهم بعدی در پک لوازم التحریر خودکار است. رنگ بندی بسیار متنوعی برای خودکار در سالهای اخیر تولید شده است. اما هنوز هم محبوب ترین رنگ و البته پرکاربرد ترین رنگ ها در خودکار آبی، مشکی و قرمز است.

پاک کن و لاک غلط گیر

پاکن وسیله ای برای پاک کردن غلط های نوشتاری مداد و لاک غلط گیر ابداعی کاربردی از بشر برای پاک کردن غلط های نوشتاری خودکار است. دو جز بسیار مهم در پک لوازم تحریر که حتما باید از کیفیت منلسبی برخوردار باشند.

مداد تراش

مداد تراش نیز به نوبه خود از ابزار های بسیار کاربردی در پک لوازم التحریر محسوب می شود. اگر مداد تراش خوبی تهیه نکنید برای داشتن یک مداد همه نوک تیز به زحمت خواهید افتاد.

خط کش

خط کش ها لوازمی برای رسم خطوط صاف هستند. می توان گونیا، نقاله، و خط کش های معمولی را از انواع خط کش دانست. برای برخی از درس ئها مانند ریاضی داشتن یک خط کش مناسب بسیار ضروری است.

مداد رنگی، آبرنگ، گواش و ماژیک

درس هنر و نقاشی در مدارس ما را ملزوم می سازد که برای کامل شدن یک پک نقاشی مداد رنگی را نیز در آن قرار دهیم. انواع گواش و آبرنگ نیز برای نقاشی به کار می روند، اما وجود آن در پک لوازم التحریر اجباری نیست.

جامدادی

جامدادی یک وسیله بسیار مهم در پک لوازم التحریر اس. این وسیله کاربردی در کار نوشتار هیچ جایگاهی ندارد و در عین حال در پک لوازم التحریر از ضروریات تلقی می شود.

زونکن

خرید زونکن می تواند راه حل مناسبی برای نگهداری آسان، دسته بندی دقیق و دسترسی سریع به مدارک شما باشد. زونکن ها دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند. به طور معمول ابعاد زونکن اداری، به عرض ۲۸ و ارتفاع ۳۱٫۵ سانتی متر می باشد. همواره می توانید برای خرید بهترین زونکن های تک و عمده با کارشناسان تیمیس در ارتباط باشد.

موارد متفرقه

برخی از موارد متفرقه نیز در پک لوازم التحریر وجود دارد، مانند، قیچی، چسب در انواع نواری و مایع، جلد های چسبی و پلاستیکی مناسب برای کتاب و دفتر و…

برای خرید پک کامل لوازم التحریر ارزان و با کیفیت با ما در ارتباط باشید.

خرید دفتر ارزان
آیا می دانید یک پک کامل لوازم التحریر شامل چه وسایلی است؟

قیمت های نجومی بازار برای لوازم التحریر

متاسفانه آنچه که در بازار امروز از قیمت های پیشنهادی برای لوازم التحریر مشاده می کنیم، بسیار نجومی و رو به بالاست. دلایل متعددی نیز برای این موضوع ذکر می شود. گران شدن کاغذ که از مدتی پیش در حال وقوع بود، تاثیر به سزایی در افزایش دفتر، دفترچه و تمام مشتقات کاغذی لوازم التحریر داشته است. ماا در گزوه تجاری تیمیس همیشه سعی کرده ایم تا بهترین کیفیت را با بهترین قیمت به مردم ارائه کنیم. پک های کامل لوازم تحریر را نیز با قیمت هایی کمتر از قیمت بازار در انواع و اقسام مارک ها برایتان مهیا ساخته ایم. باشد که به لطف ایزد گامی هرچند کوچک در بهبود شرایط اقتصادی مردم میهن عزیزمان ایران برداریم.

تجربه خرید مقرون به صرفه با تیمیس

اگر می خواهید خرید مقرون به صرفه را تجربه کنید، دست از رفتن به فروشگاه های سطح شهر بکشید و برای خرید از تیمیس اقدام کنید. می توانید با ما متنوع ترین خرید لوازم التحریر را تجربه کنید. همواره کیفیت را سرلوحه پیشنهادهایمان کرده ایم. و از بهترین برند ها پک لوازم التحرریر را برایتان بسته ایم. کافی است قیمت ها و کیفیت را با بازار مقایسه کرده و با اطمینان از تیمیس خرید نمایید.

خرید کیف ارزان برای مدرسه
نوشت افزار با کیفیت و متنوع در timis.ir

ارتباط با ما برای ثبت سفارش

برای ارتباط با ما برای خرید غیر حضوری همواره می توانید با شماره های ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید برای دیدن نمونه های لوازم التحریر مدارس و لوازم التحریر اداری به سایت ما به آدرس timis.ir سر بزنید. همچنین آدرس کانال تلگرام ما (timis_ir@) نیز برای دسترسی آسانتر شما به محصولات ما برایتان راه اندازی شده است.

4 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید