میز کنفرانس و کاربردهای آن + راهنمای خرید میز کنفرانس

0
916
میز کنفرانس

میز کنفرانس از انواع مبلمان اداری است و یکی از مهم ترین میزهای یک شرکت است، چرا که هم فکری ها، مذاکرات و بسیاری از تصمیم های مهم که یک شرکت را سرپا نگه می دارد بر روی این میز انجام می شود. میز کنفرانسی میزی است که به رهبری یک مدیر، افرادی دور آن با یکدیگر ارتباط می گیرند تا به نقطه مشخصی از ایده ها و یا هم فکری ها و گرفتن تصمیم برسند.

چه اندازه ای مناسب است؟

میز کنفرانس مربع

برای خرید این میز کنفرانس کلیک کنید

ابعاد میز کنفرانسی که شما به آن احتیاج دارید بستگی به تعداد نفرات احتمالی که قرار است دور آن بنشینند و البته اندازه اتاقی که در نظر گرفته اید دارد. اگر تعداد افراد شما زیاد است و فضا کوچک، به شما توصیه می کنیم که اتاق کنفرانس را تغییر دهید.

زیرا اگر محیط کوچک باشد افراد به شدت اذیت شده و ممکن است کارایی لازم را نداشته باشند. البته شکل مناسب برای اتاق های کوچک می تواند گرد باشد. اندازه اتاق را در نظر گرفته و میزی انتخاب کنید که حداقل فاصله با دیوار، یک متر باشد تا رفت و آمد به آسانی انجام گیرد.

شکل مناسب بنا بر نیاز خود انتخاب کنید

میز کنفرانس

برای خرید این میز کنفرانس کلیک کنید

 میز  کنفرانس اداری شما می تواند به صورت دایره، مستطیل، مربع و یا بیضی باشد. اگرشما به میز کنفرانسی نیاز دارید که افراد دور آن، خالق ایده ها هستند، شما با توجه به اندازه اتاق ( که باید بزرگ باشد ) می توانید یک میز کاملا گرد تهیه کرده که همه افراد اشراف کامل بر یکدیگر دارند.

میز کنفرانس مستطیل

برای دیدن مشخصات و یا خرید این میز کنفرانس کلیک کنید

 اما اگر شما نیاز به کنفرانسی دارید که بوسیله رهبری یک نفر ( که معمولا مدیر شرکت است ) دارد، بهتر است از نوع مستطیل و یا بیضی کشیده تهیه کنید که بوسیله آن، یک نفر در راس قرار می گیرد. توجه کنید که آیا به قسمت پذیرایی نیاز دارید یا به همه فضای میز نیاز دارید. اگر کنفرانس های طولانی دارید، سعی کنید میز شما قسمت پذیرایی نیز داشته باشد.

اجناس مختلف میزهای کنفرانس

میز کنفرانس کوچک

برای خرید این میز کنفرانس کلیک کنید

فروش میزهای کنفرانس در اجناس چوبی، فلزی و شیشه ای و البته با پوشش چرمی انجام می گیرد که البته باید هماهنگ با صندلی ها باشند و بیشترین راحتی را برای افراد ایجاد کنند. به این نکته نیز توجه کنید که شما باید بودجه مناسبی نسبت به انتخابتان داشته باشید. قیمت میز کنفراسی که می خواهید تهیه کنید تا حدودی تعیین می کند که جنس و ابعاد میز کنفرانس شما چه خواهد بود.

کلام آخر:

این موضوع را هرگز فراموش نکنید که افراد شرکت شما جزو بزرگترین سرمایه های شرکت شما هستند، تلاش شما برای رفاه کارمندان تان بزرگترین سرمایه گذاری شرکت تان خواهد بود.

میز کنفرانس و کاربردهای آن + راهنمای خرید میز کنفرانس

امیدواریم با آگاهی از امکانات و کاربردهای انواع میز های کنفرانس، با رضایت کامل خرید کنید. شما عزیزان هم چنین می توانید از انواع میز کنفرانس فروشگاه تیمیس دیدن فرمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید