با تنظیمات ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰ در وبلاگ تیمیس آشنا شوید.

5
3067

ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰ یکی از وسایل بسیار ضروری برای انجام کارهای حساب و کتاب در مراکز مختلف است. شارپ یکی از قدیمی ترین شرکت های ساخت وسایل الکترونیکی و برقی مشابه در دنیای وسایل الترونیکی است. این شرکت توانسته است از سالهای اولیه کاری خود با ارائه محصولاتی بسیار با کیفیتی به بازار جایگاه خوبی را در عرصه تولید این وسایل به خود اختصاص دهد. مطمئنا همه ما برای یک بار هم که شده این گونه ماشین حساب ها را از نزدیک دیده ایم در ادامه درمورد ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰ بیشتر بخوانید.

مطلب پیشنهادی: خرید لوازم تحریر اداری با نازل ترین قیمت از Timis

تنظیمات ماشین حساب شارپ 2130
نمونه ای از ماشین حساب های باکیفیت شارپ

مشخصات ظاهری ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰

ماشین حساب های تولیدی شرکت با سابقه شارپ دارای صفحه نمایشی هستند که به صورت معمول می تواند تا ۱۲ رقم را در خود جا دهد. اعدادی که در آن نوشته می شود دارای قلم بزرگی است. بنابراین اگر از لحاظ بینایی به مشکلی بر بخورید باز هم می توانیدب ا اطمینان از ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰ استفاده نمایید. حالت پشتی که برای ماشین حساب شارپ طراحی شده است باث می شود اینن ماشین حساب های رومیزی هنگام استفاده بسیار خوش دست باشند. صفحه کلیدی که در ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰ وجود دارد از پلاستیک ساخته شده است. پلاستیک به کار رفته در ساخت دکمه ها بسیار باکیفیت بوده و دارای دوام بسیار خوبی است. معمولا افراد می تواند از این ماشین حساب های با کیفیت سال های متوالی بدون هیچ گونه مشکلی استفاده کنند. رنگبندی دکمه ها به گونه ای انتخاب شده است که هنگام محاسبات طولانی مدت چشم خسته نشود. دکمه های یک ویژگی بسیار خوب دیگر نیز دارند و آن اینکه با طراحی بسیار خوب و ارتفاع مناسب نسبت و صفحه اصلی نیازی و فشار محکم برای کار ندارند و به آسانی و نرمی مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه کار با ماشین حساب شارپ cs-2130
بسته بندی ماشین حساب شارپ

مطلب پیشنهادی: برای خرید ملزومات اداری از Timis کلیک کن

منبع تغذیه ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰

یکی از نکات بسیار خوب این است که در اینجا ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰ نیازی به منبع تغذیه برقی ندارد و با دو باتری و نور خورشید می توان از ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰ استفاده کرد. با این حساب اگر در محیط هایی که دارای نور طبیعی خورشید است از ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰ استفاده کنید نیازی به استفاده از باتری نیز ندارید. پنل های خورشیدی موجود در صفحه می تواند انرژی لازم برای کارکرد دستگاه را تامین کنند.

آموزش کار با ماشین حساب شارپ مدل 2130
شکل ظاهری ماشین حساب شارپ بسیار شکیل است

تنظیمات ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰

برای استفاده از ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰ در ابتدا باید تنظیمات و دکمه های آن را به خوبی بشناسید. این موضوع بسیار مشخص است که استفاده از ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰ کار زیاد سختی هم نیست. یک ردیف دکه آبی در سمت راست ماشین حساب به صورت عمودی قرار گرفته است. در ابتدا کار کرد این دکمه ها را بشناسید. ما در قسمت بعدی همسن مقاله تمام دکمه ها به تشریح شرح داده ایم. با ما همراه باشید.

ماشین حساب شارپ اصل ژاپن
تنطیمات ماشین حساپ شارپ را به آسانی فرابگیرید

نحوه کار با ماشین حساب شارپ ۲۱۳۰

کلید MU کار ضرب عدد ساده در یک عدد درصد دار را انجام می دهد . برای مثال می خواهید بدانید ۲۰ ضربدر ۱۰۰% چند می شود، در این شرایط ۲۰ ضربدر ۱۰۰MU خواهد شد. کلید CE یک کلید بسیار مهم است. برای همه پیش امده موقع کار با ماشین حساب یک عدد را اشتباه بزنند در این شرایط با زدن کلیدCE آن اشتباه پاک می شود. کلیدهای M،M- جهت جمع و تفریق چندین نتیجه مورد استفاده قرا می گیرد. کلید TM برای وارد کردن واحد های زمانی مانند دقیقه و ثانیه و … مورد استفاده قرار می گیرد. کلید AC برای حفظ اطلاعات قبلی است.

راهنمای استفاده از ماشین حساب شارپ cs-4194
نحوه کار با راهنمای استفاده از ماشین حساب شارپ زیادهم سخت نیست

ممکن است برخی کلید ها بر روی برخی ماشین حساب ها وجود نداشته باشند و یا برعکس برخی کلیدها بر روی برخی ماشین ها وجود داشته باشند. تمامی این تحولات به منظور پیشرفت در این تکنولوژی انجام می گیرد. اگر شما هم از این ماشین حساب ها استفاده کرده اید و در مورد دکمه خاصی اطلاعات دارید با ما در میان بگذارید.

برای خرید ماشین حساب ۲۱۳۰ شارپ کلیک کنید

5 دیدگاه‌ها

  1. خیلی زحمت کشیدین!!!!!
    این چه توضیحی بودش آخه، اون همه کلید کشویی پس چی هستن بالا یا کلیدهای دیگه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید